Öz Eren Köşem Pastanesi
Diğer Yazılar

01 Haziran 2020, 15:39

0 Yorum

0 Okuma

Öz Eren Köşem pastanesinde bayram telaşı vardı

29 Mayıs 2020, 20:37

0 Yorum

62 Okuma

Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz

14 Mayıs 2020, 11:11

0 Yorum

248 Okuma

Kulpluların Ramazan’da tatlı talebi 2 kat arttı

27 Ağustos 2019, 08:21

0 Yorum

335 Okuma

Öz Eren Köşem pastanesi Bayrama hazır
Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz
29
May
62 Okuma 0 Yorum
Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz

Kulp ilçesinin her köşesinde ilgilileri tarafından bilinen ve takip edilen, ilçe merkezinde sayılı işyerleri arasında olmanın yanı sıra 29 yıllık ismi ile marka haline gelmiş olan Öz Eren Köşem Pastanesi Korona virüsü (Kovid-19) tedbirleri kapsamında tüm tedbir ve önlemlerini alarak bu Ramazan Bayramında da Müşterilerine hizmet etmenin mutluluğu yaşadı.

Türkiye genelinde Korona virüsü (Kovid-19)  salgının yayılması sonucu Öz Eren Köşem Pastanesi de salgınla ilgili tüm tedbir ve önlemlerini alarak hijyenik ortamda kendi mekanına has 13 çeşit tatlı üretimi imalathanesinde çıkartığı lezzetli tatlılarını Ramazan Bayramı  boyunca Kulp’lu vatandaşların  yoğun ilgisi nedeniyle Pasurunsesi gazetesi aracılığıyla teşekkür etti.
Öz Eren Köşem Pastanesi sahiplerinden Ahmet Eren ,” Öncelikle her bayramda olduğu gibi bu bayramda da  Kulp’lu hemşerilerimiz  bizi yalnız  bırakmadı ve   bizleri tercih ederek yoğun ilgi gösterdikleri için teşekkür ederim. Biz yılların tecrübesiyle bu günlere geldik, biz sözde değil özde ve icraatlarımızla kendimizde söz ettirmeyi başaran işletmeyiz, Korona virüsü salgınına rağmen bu bayramda da yine gelenek bozulmadı, İlçe merkezi yanı sıra ilçe dışında da Bayram tatlılarımız müşterilerimize ulaştı Buda Maddiden daha çok Manevi olarak bize büyük bir güç kazandırdı. İşte bu sebeple bizi tercih ederek Siz değerli müşterilerimiz tarafından karşılaştığımız bu yoğun ilgiden dolayı oldukça memnunuz. Sunduğumuz çok çeşitli tatlı kalitesinden ödün vermeyerek tercihinize layık olmaya çalışıyoruz. Ramazan Bayramı nedeniyle Öz Eren Köşem Pastanesini tercih etmekte gösterilen bu büyük ilgiye çalışma arkadaşlarım adına en içten duygularımla teşekkür ediyorum. İnşallah en kısa sürede  bu salgın hem Ülkemizde hem de tüm dünya da  biter ve kısa süre içerisinde eskisi gibi kalabalık cadde ve mekanlarımızı dolduracak gününe kavuşuruz.”dedi

0 Yorum

Yorum Ekle