Öz Eren Köşem Pastanesi
Diğer Yazılar

01 Haziran 2020, 15:39

0 Yorum

0 Okuma

Öz Eren Köşem pastanesinde bayram telaşı vardı

29 Mayıs 2020, 20:37

0 Yorum

62 Okuma

Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz

14 Mayıs 2020, 11:11

0 Yorum

248 Okuma

Kulpluların Ramazan’da tatlı talebi 2 kat arttı

27 Ağustos 2019, 08:21

0 Yorum

335 Okuma

Öz Eren Köşem pastanesi Bayrama hazır
Kulp’ta Tatlıcıların Bayram Mesaisi Başladı
27
Ağu
344 Okuma 0 Yorum
Kulp’ta Tatlıcıların Bayram Mesaisi Başladı

Kulp’taki Tatlı imalatçıları, Kulp ilçesi ve ilçeye bağlı köylere gelen talebe yetişmek için fazla mesai harcarken, tatlı imalatının bayramın arefe akşamına kadar devam edeceği öğrenildi.

İlçenin en eski ve köklü pastanelerinden Öz Eren Köşem Pastanesi yenilenen dizaynıyla göz kamaştırırken, Her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutulan 25 yıllık deneyimli çalışanlarıyla Yenilenen iş yerinde Hizmet kalitesi, güler yüzlü personelleri ve yılların usta elleriyle hizmet veren işletmenin yeni taşınan yerindeki dizaynı da herkesin dikkatini çekmeyi başarırken Öz Eren Köşem Pastanesi çalışanları Ramazan ayının son günlerinde harıl harıl yoğun bir çalışma temposuna girdi. .

Yeni yerine taşınan ve Merkez yeni mahalle lise caddesi üzerinde faaliyet yürüten ve Kulp İlçesinde en çok tanınan ve özelikle yaptığı lezzetli tatlı çeşitleriyle kendinde bas etmeyi başaran Öz Eren Köşem Pastanesi tatlı satış ve imalathane sahibi Ahmet Eren bayram hazırlıklarına devam ettiklerini söyledi.

Yoğun bir tempoda çalıştıklarını aktaran Ahmet Eren, “1993 yılından beri yani 25 yıldır bu mesleği ben yapıyorum. Bayram yaklaşıyor ve mesaimiz yoğunlaştı. Artık çift vardiya çalışıyoruz siparişlere yetişmek için, çok yoğun bir sipariş var. Sadece Kulp ilçe merkezi ve Köyleri değil Kulp ilçesinin komşu ilçelerine de hizmet vermekteyiz. Dolaysıyla bu yoğunluğumuz Arefe gününe kadar üretimimiz devam edecek." dedi.

0 Yorum

Yorum Ekle