Öz Eren Köşem Pastanesi
Diğer Yazılar

01 Haziran 2020, 15:39

0 Yorum

0 Okuma

Öz Eren Köşem pastanesinde bayram telaşı vardı

29 Mayıs 2020, 20:37

0 Yorum

62 Okuma

Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz

14 Mayıs 2020, 11:11

0 Yorum

249 Okuma

Kulpluların Ramazan’da tatlı talebi 2 kat arttı

27 Ağustos 2019, 08:21

0 Yorum

335 Okuma

Öz Eren Köşem pastanesi Bayrama hazır
Öz Eren Köşem pastanesinde bayram telaşı vardı
27
Ağu
320 Okuma 0 Yorum
Öz Eren Köşem pastanesinde bayram telaşı vardı

Bayram telaşına giren Öz Eren Köşem pastanesi müşterilerini memnun etmek için 24 saat esasına göre çalıştı. Kulp ilçe merkezi yanı sıra Diyarbakır ve Türkiye’nin bir çok iline vatandaşlara tatlı hizmeti veren Öz Eren Köşem pastanesi sahiplerinde Ahmet Usta imalathanelerinde günlerdir gece gündüz çalıştıklarını söyledi. 
“30 yıldan bu yana hizmet veriyor” 
Kulp İlçesi Merkez yeni mahallesi lise caddesinde 30 yıldan bu yana hizmet etmenin gururunu yaşadığını dile getiren ve bayramda esnafın yüzünün güldüğünü belirten Öz Eren Köşem pastanesi olarak nam yapan Abdullah Eren, “Kurban Bayramı bereketiyle geldi esnafın yüzü güldü. Bayram nedeniyle herkesin olduğu gibi bizlerinde siparişleri arttı. Sadece Kulp Değil Diyarbakır ve Türkiye’nin bir çok iline çok sayıda Halkımızdan siparişlerimizi aldık ve en güzel şekilde hazırlamaya koyulduk. Ürünlerimizi en güzel şekilde hazırlayıp ambalajlayıp ve gönderdik. Özel ambalajlarımız sayesinde hazırladığımız tatlılarımız tazeliğini ve tadını bozmadan daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü kılarak ilk günkü tazeliğini koruyarak Müşterilerimize ulaştırdık. Bu yüzden Öz Eren Köşem pastanesi olarak halkımıza hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz” dedi. 
Adeta zamanla yarıştık 
Adeta zamanla yarıştıklarını da dile getiren Öz Eren Köşem pastanesi işletmecisi Ahmet Eren , “Bayramın Sebebiyle şu günlerde çok şükür işlerimiz her zamanki gibi çok iyi. Müşterilerimiz bizleri tercih ediyor. Adeta zamanla yarıştık, asla kaliteden ödün vermeyiz onun için çok tercih ediliyoruz. İlgilerinden dolayı Müşterilerimize çok teşekkür ederim” diye konuştu. 

Kaliteli ürünlerde yapılıyorlar 
Tüm tatlı çeşitlerinin kaliteli ürünlerde yapıldığını belirten Ahmet Eren, “İsteyen istediği yere götürüp tahlil yapabilir. Bizim için müşteri memnuniyeti önemlidir. Bizim ürünlerimizde glikoz şurup ve yabancı her hangi katkı maddesi kullanılmamaktadır. 13 çeşit tatlı işyerimizde bulunmaktadır. Personellerimizle halkımıza hizmet için büyük çaba sarfediyoruz. Tatlılarımızda kullandığımız tüm malzemelerimiz kalitelidir. İddialıyız, kalite hiçbir zaman tesadüf değildir. “ dedi 

0 Yorum

Yorum Ekle