Öz Eren Köşem Pastanesi

Hakkımızda

Öz Eren Köşem Pastanesi

Kendi mekanımıza has 13 çeşit tatlı üretimi imalathanemizde çıkararak yılarca lezzetli tatlılarımızı Kulp ilçesi merkez yeni mahalle Lise caddesi üzerinde yenilenen modern mekanımızda ev ortamını aratmayacak Kulp’lu müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.Son yıllarda ise bu lezzetli tatlı çeşitlerimizin farkına varan Türkiye’nin bir çok yerinde ikamet eden insanlarımızın fark edilmesiyle özel günlerinde mekanımıza has lezzetli tatlarımıza yoğun talep bizleri onurlandırdı ve doğru bir yolda olduğumuzun inancına vardık. Bu vesileyle bizde Türkiye’nin her yerine bu lezzetli tatlılarımızı müşterilerimize ulaştırmak için çaba sarf ederek zamanında ulaştırmaktayız. Sizlerde bu lezzetli tatlılarımızı özel günlerinizde gönül rahatlığıyla misafirlerinize ikram edebilmeniz için bizimle irtibatta geçebilirsiniz.
Öz Eren Köşem pastanesi adı altında markamız Pastane olarak, her türlü gıda yönetmeliğine ve normlara uygun olan iş yerimiz, üretim tesisimiz ve ürünlerimizle halkımıza sağlıklı ve lezzetli ürünler sunarken, dürüstlük ve ahlak ilkemizden ödün vermeden, duyarlı ve güvenilir bir hizmet anlayışıyla halkımıza hizmet vermekten gurur duyuyoruz. 

Konusunda deneyimi yüksek bir kadro ile yola çıkan firmamız, gerek üretim, gerekse de kalite – güvence konularında deneyimli, araştırmacı, yenilikçi ve dinamik bir ekipten oluşmaktadır. Hamur Tatlıları imalatı ile başlayan ürün portföyümüze son dönemde Sütlü tatlıları ve aperatif türü yiyecekler de eklenmiştir. 

Hakkımızda