Öz Eren Köşem Pastanesi
Diğer Yazılar

01 Haziran 2020, 15:39

0 Yorum

0 Okuma

Öz Eren Köşem pastanesinde bayram telaşı vardı

29 Mayıs 2020, 20:37

0 Yorum

62 Okuma

Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz

14 Mayıs 2020, 11:11

0 Yorum

248 Okuma

Kulpluların Ramazan’da tatlı talebi 2 kat arttı

27 Ağustos 2019, 08:21

0 Yorum

335 Okuma

Öz Eren Köşem pastanesi Bayrama hazır
Öz Eren Köşem pastanesi Bayrama hazır
27
Ağu
335 Okuma 0 Yorum
Öz Eren Köşem pastanesi Bayrama hazır

Vatandaşlar, bayram için hazırlıklarını yaparken, Kendi mekanına has 13 çeşit tatlı üretimi imalathanesinde çıkararak yılarca lezzetli tatlılarını Kulp ilçesi merkez yeni mahalle Lise caddesi üzerinde yapan Öz Eren Köşem pastanesinde Kurban Bayramına sayılı günler kala müşterilerin siparişlerine yetiştirmek için çalışmalarına başladı.
Kurban bayramında aldığı tatlı siparişleri yetiştirmek için yoğun çalışan Öz Eren Köşem pastanesi işletmecisi Ahmet Eren , “İşlerimiz canlanmaya başladı. Bugünden itibaren artık bayram yoğunluğu başlar diye bekliyoruz. Tatlı fiyatlarımız geçen bayram ile aynı değişmedi. Vatandaşlar en çok baklava ve baklava çeşitleri tercih ediyorlar. Yoğunluktan da memnunuz Ramazan Bayramı kadar fazla talep olmasa da yine bir yoğunluk yaşamaya başladık. Vatandaşlarımızın verdiği siparişleri yetiştirmek için çalışıyoruz. Bu yıl ceviz ve fıstığın fiyatların yüksek olmasına rağmen, tatlı fiyatları çok uygun. Çoğu yerlere göre bizim burada ki fiyatlarımız çok daha uygun” dedi.
Bayramda tatlı alırken nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda da bilgi veren Öz Eren Köşem pastanesi işletmecisi Ahmet Eren, sözlerini şöyle noktaladı: "Tatlı alacak olanlar, her zaman güvendikleri ve sürekli alışveriş ettikleri yeri tercih etsinler. Tadarak almaları gerekir. Ancak tadarak tazeliğini test edebilirler. Bayramlarda birçok firma merdiven altı üretim yapıp piyasaya sürebiliyor."

0 Yorum

Yorum Ekle